Кар'єра

MagneticOne є молодою і енергійною командою, що складається з досить різних людей – різного віку, життєвого досвіду та переконань. Нас єднає бажання створювати найкраще програмне забезпечення, що спрощує життя для наших клієнтів та дає їм нові можливості. Якщо Ви бажаєте працювати разом з нами в м.Тернополі, бути частиною успішної команди, відправте, будь-ласка, своє резюме за адресою: job@magneticone.com з поміткою про назву вакансії, заповніть анкету чи телефонуйте +38 0678410744. Ми позитивна та соціально відповідальна компанія, однак вакансії “хороша людина” у нас немає! 
job iconРобота з нами відкриє для Вас перспективу професійного і кар’єрного росту у стабільній, успішній компанії!

Актуальні вакансії

Щоб переглянути список вакансій, перейдіть, будь ласка, за  посиланням!

Робота в гарному кондиціонованому офісі в м.Тернополі, повний робочий день, 5 днів в тиждень, 8 годин в день, якщо не зазначено інше. Також ми маємо свята та оплачувані відпустки:) Оплату праці, перспективи кар’єрного росту та особливі умови/побажання обговоримо при зустрічі.

Ознайомтесь зі списком рекомендованої літератури та онлайн ресурсів для підвищення професійного росту.

Ви кращий(а) з кращих?

Відкриті вакансії Ви можете знайти за посиланням, але ми завжди шукаємо таланти. Тому, якщо Ви не бачите вакансії, яка відповідає Вашим здібностям та компетенції, це не проблема. Надсилайте резюме за адресою: job@magneticone.com і ми радо надамо Вам відповідь щодо можливостей співпраці з нашою компанією саме для Вас.

Ми готові почати працювати з Вами прямо зараз, надішліть нам листа Ми будемо вдячні якщо Ви порекомендуєте актуальні вакансії своїм друзям, кому це може бути цікаво.

Підготовка до співбесіди

Щоб наша зустріч з Вами пройшла плідно – візьміть будь-ласка наступне:

  1. Резюме Краще надіслати попередньо ел. поштою. Приклад резюме.
  2. Приклади робіт Для програміста це вихідні коди (sources) програм, скомпільовані модулі (binaries), бази даних (database dump), посилання на готові роботи в інтернеті, котрі можна переглянути Для дизайнера це вихідні файли (PSD, CDR, PNG) та готові роботи чи посилання на них.
  3. Рекомендації Один-два позитивні відгуки про Вас з іменами та контактними даними людей, що Вас рекомендують, значно підвищать Ваші шанси та сформують гарний імідж вже на момент нашої зустрічі
  4. Перегляньте рекомендовані інструменти Будь-ласка ознайомтесь з рекомендованими інструментами
Якщо у Вас немає чогось з вищезгаданого – це не проблема, але навіть здатність сформувати цей простий набір позитивно вплине на Ваш імідж.

Також Ви можете підписатися на розсилку інформації про вільні вакансії компанії MagneticOne в майбутньому: Підписатись на розсилку