Питання про компанію, які цікавлять всіх потенційних працівників

1. Який графік роботи в компанії?

У нас гнучкий графік роботи. Це означає, що працівник повинен відпрацьовувати 40 годин на тиждень, приходячи в зручний для нього час. Студенти мають прекрасну можливість поєднувати роботу з навчанням. Звичайно, графік роботи кожного працівника узгоджується з керівником проекту.

2. Який рівень англійської необхідний для роботи в MagneticOne?

У MagneticOne офіційно визнано одну мову – англійську. Певні вимоги до рівня володіння англійською висуваються для кожної вакансії окремо. Для вакансій Junior Developer вимоги до знання англійської, безумовно, нижче, ніж для вакансії Marketing Manager. Як мінімум, необхідно знання технічної англійської та вміння вести листування з робочих питань. Наші фахівці працюють в тісному контакті із клієнтами, тому мають постійну мовну практику. Крім того, у нас в компанії організовані курси англійської мови. Добре знання англійської є перевагою кандидата при прийнятті рішення про прийом на роботу.

3. Кар’єрне зростання в MagneticOne

MagneticOne вітає прагнення до професійного зростання у своїх працівників. Саме прагнення до розвитку і самовдосконалення є рушійною силою успіху компанії і основою нашої корпоративної культури. При виникненні вакансії ми в першу чергу розглядаємо внутрішні резерви. Якщо Ви талановиті і прагнете до успіху, то це не залишиться непоміченим в нашій компанії.

4. Хто наші клієнти?

MagneticOne пропонує програмні рішення для різних видів електронного бізнесу по всьому світу. В основному, наші замовники ведуть свій бізнес в США. Є також клієнти з Великобританії, Австралії, Німеччини та Росії.

5. Який компенсаційний пакет пропонує MagneticOne в Тернополі?

Щоб працівникам не доводилося витрачати час компанія забезпечує чай, каву, фрукти та солодощі в офісі. Крім того, в компенсаційний пакет входить оплачувана відпустка, оплата 50% вартості заняття англійською мовою, оплата корпоративного відпочинку.

6. Чи є обмеження за віком при прийомі на роботу?

Ми не ставимо ніяких вікових обмежень і завжди відкриті для діалогу як з початківцями програмістами, так і з зрілими фахівцями.

7.Чи працюємо ми з Freelancers з інших міст?

Така практика можлива, але у виняткових випадках.