Наші керівники - MagneticOne

Руслан

Засновник


Як засновник компанії, Руслан координує напрямок розвитку компанії та бере активну участь у процесі створення програмного забезпечення. Руслан почав цікавитися програмуванням у віці десяти років. Перед тим, як започаткувати власний бізнес, він працював як позаштатний працівник з кількома американськими компаніями.

Руслан постійно перебуває в пошуку стратегічних можливостей, які б робили компанію більш конкурентноспроможною та зміцнювали її позиції як провідного постачальника програмного забезпечення для електронної комерції.Руслан навчався на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій у Тернопільському Національному Економічному Університеті (ТНЕУ).

Олег

Співзасновник та фінансовий директор


Олег приєднався до нашої команди у 2004му році, з того часу він в основному займався веб-дизайном, а також прийняттям різноманітних рішень, що стосуються графічного дизайну. Олег відповідав за дизайн, маркетинг та наповнення сайтів MagneticOnе, а також за графічний інтерфейс програмного забезпечення. Завдяки швидкому професійному росту Олег невдовзі зайняв посаду Керівника служби підтримки, а через певний період часу був підвищений до посади Фінансового директора, а згодом став співзасновником компаніїї.

Максим

CEO CRMOne


Максим приєднався до нас у квітні 2012 року в якості керівника проекту. В коло його обов’язків входить: технічні завдання, аналіз, планування й розробка нового сервісу. У Максима більше 10 років досвіду в напрямку інтернет-рішень. Команда надзвичайно добре відгукується про Максима не лише як про колегу, а й як про грамотного успішного керівника. Завданням Максима, як керівника проекту-враховувати різного плану нюанси і організовувати роботу над проектом таким чином, щоб всі опинилися у виграші: і клієнт, і компанія. Максим пишається, коли команда досягає успіху, адже це говорить про те, що він вчасно помітив їх здібності і направив в потрібне русло.

Юра

CEO MagneticOne Labs


Почав свою кар’єру у MagneticOne у 2011. В компанію прийшов junior розробником, пройшов шлях розвитку до Технічного директора. Активно займається визначенням загальної стратегії технічного розвитку Компанії, керує департаментом (офісом) розробки онлайн-сервісів, курує автоматизацію бізнес-процесів та створенням технічних регламентів для організації роботи усіх відділів. З січня 2017 очолив MagneticOne Labs.

Олена

Керівник відділу технічної підтримки


З кінця 2011 Олена працювала на посаді молодшого менеджера технічної підтримки. Вона була відповідальною за веб-сервіси Cart2Cart і File2Cart. Завдяки своїй наполегливості і вмінні швидко вчитися, Олена, без усіляких труднощів, пройшла шлях від молодшого менеджера технічної підтримки до Керівника відділу. На даний момент одним з основних обов’язків Олени є управління невеликою групою менеджерів технічної підтримки. Крім того, вона відповідає за вирішення усіх запитань і непорозумінь, та забезпечує пряму підтримку наших клієнтів.

Тетяна

Керівник відділу персоналу


Тетяна прийшла в компанію в липні 2011 року. З перших днів роботи вона продовжувала традиції, що роблять внутрішнє життя офісу яскравішим і цікавішим. Тетяна вважає, що ‘робота повинна приносити задоволення. І завдання нашої команди – допомогти співробітникам проявити максимум своїх талантів. Коли на роботі комфортно, коли кожен день приходиш в офіс з бажанням, то й віддача від роботи, результат набагато вище! Тетяна вдячна команді за відкритість і готовність допомагати. Тільки разом ми можемо реалізувати наші плани! А ще більше нових, цікавих завдань у нас попереду!’

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших послуг, продуктів чи іншого, що стосується MagneticOne.

Залишити запит