Cart2Cart - експерт електронної комерції - MagneticOne - Інновації. Завжди.

Міграція з однієї платформи до іншої стає все більш важливою процедурою, а Cart2Cart стає все популярнішим сервісом. Доказом є недавнє інтерв’ю Олега Череватого (СЕО MagneticOne) для експерта в галузі електронної комерції Керрі Уотсон з PracticalEcommerce.com.

Нас надзвичайно надихнув той факт, що  PracticalEcommerce.com відзначає нас як одного з експертів електронної комерції. Цей ресурс добре відомий і шанований інтернет сайт, що пропонує своїм читачам виключно практичні статті, котрі здатні допомогти вашому онлайн бізнесу стати успішним. Cart2Cart насправді гордий тим, що такий авторитетний веб ресурс визнає високу якість наших послуг і радить нас своїм читачам. Це справжній доказ нашого успіху і досягнень, оскільки, тільки найкращі компанії отримають таку вражаючу увагу і підтримку. Результатом інтерв’ю стала стаття, прочитавши котру ви зможете дізнатись прямо з уст Олега Череватого про основні тренди світу електронної комерції та напрямки міграцій онлайн магазинів. Ви також дізнаєтесь які з платформ на даний момент є найбільш популярними у світі.

Ви також задумуєтеся про можливість міграції на іншу платформу? Тоді не пропустіть шанс покращити власний онлайн бізнес і мігрувати на найкращу платформу разом з Cart2Cart. Точність, швидкість і безпека гарантуються. Спробуйте безплатну Демо-міграцію прямо тепер і перетворіть онлайн-магазин вашої мрії в реальність.

 

ADD A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших послуг, продуктів чи іншого, що стосується MagneticOne.

Залишити запит