Тестове завдання для молодшого спеціаліста служби підтримки - MagneticOne


Теоретична частина та запитання по ній для кандидата на посаду Junior Support Manager
(Knowledge base)

Важливо: потрібно обов’язково розібратись самостійно з усіма пунктами теоретичної частини. Для більш простого пояснення прохання запитувати у Google.com. Для прикладу “Що таке база даних”

2. Загальне ознайомлення з нашими продуктами та сервісами

Важливо!!! перечитати кожен пункт та зрозуміти!
На даний момент ми пропонуємо наступні продукти та сервіси:

 • Web Modules – модулі які додають якийсь функціонал до інтернет магазину/Shopping Cart. Це .php скрипти які ставляться на сам магазин (файли модуля закачуються на сервер і робляться правки в файлах самої Shopping Cart) і які налаштовуються з адміністративні частини магазину (з браузера). Для прикладу Export Data Feeds – генерують файл з продуктами з магазину; Autoresponder – дає можливість перепитувати людей листом чи вони задоволені покупкою, чому вони не завершили покупки та пропонувати нові продукти, і т д.
 • Desktop Applications – програмні продукти які мають інсталяційний файл (.exe) і ставляться на робочий комп”ютер. Для роботи з магазином використовується з`єднання з базою напряму. Вони спрощують та автоматизують роботу з базою продуктів клієнтів та замовлень інтернет магазина. Для прикладу Store Manager – спрощує роботу з магазином та автоматизує найбільш рутинні задачі; QuickBooks Integration – додаток до Store Manager який дає можливіть синхронізувати свої дані з бухгалтерською програмою QuickBooks; etc
 • Online Services – онлайн сервіси які ми розробили чи розробляємо. Shopping Cart Migration Service (Cart2Cart) –  сервіс який дозволяє перейти з одного типу шопінг карти на інший автоматично (міграція даних). Оплата одноразова за надану послугу якою являється перенос даних; Software Statistics Service – для розробників програмних продуктів, дозволяє збирати статистику по використанню, запуску своїх програмних продуктів та їх секцій для детального аналізу. Оплата щомісячна чи щорічна за час користування сервісом; BetaEasy – сервіс для розробників програмних продуктів який дозволяє збирати клієнтські скарги та запити автоматично прямо з програмного продукта і впроваджувати їх в залежності від того скільки людей проголосували за конкретний запит. Оплата щомісячна чи щорічна за час користування сервісом; Yaware– сервіс який дозволяє контролювати робочий час працівників (для власників бізнесу), орієнтований на Україну, Росію. Оплата за час користування сервісом, чи помісячна чи щорічна. На даний момент ми працюємо над новими сервісами.

Наша ліцензійна політика, політика по поверненнях, і т д сильно відрізняється в залежності від того чи це сервіс, чи модуль чи програмний продукт.

Практичні завдання на нашому магазині

  1. Знайти на нашому магазині www.magneticone.com/store license agreement та прочитати його для того щоб зрозуміти нашу ліцензійну політику (стосовно Web Modules та Desktop Applications)
  2. Знайти на нашому сайті RSS Export модуль для osCommerce. Прочитати його опис та подивитись відеопрезентацію. Проглянути історію версій одного з експортних модулів (RSS).
  3. Знайти на нашому магазині Site Map модуль для osCommerce. Прочитати його опис та подивитись відеопрезентацію. Проглянути приклад на нашому ж магазині http://www.magneticone.com/store/m1_sitemap.php. З сайтмапи перейти на один з модулів.
  4. Знайти на нашому магазині XML Sitemap модуль для osCommerce. Прочитати його опис та подивитись відеопрезентацію. Проглянути приклад на нашому ж магазині http://www.magneticone.com/store/xml_sitemap.php. Зайти на індекс та перейти на сторінку продуктів, сторінки продуктів в xml sitemap перейти на один з модулів
  5. Знайти на нашому магазині Store Manager for osCommerce та скачати тріальну версію (free trial). Переглянути опис продукта та спробувати встановити його собі на ПК. Зайти на документацію продукта – http://store-manager-for-oscommerce-documentation.magneticone.com/

Переглянути квікстарт.

3. Практична частина для самостійного опрацювання

Практичні завдання (для огляду веб модулів)

 1. Написати своїми словами (Українською – але НЕ перекладати вище написаний матеріал, а написати те як зрозуміли).
  • що таке сервер
  • що таке фтп
  • що таке база даних
  • що таке шопінг карта
 2. Зайти на наш магазин www.magneticone.com/store і знайти будь-який веб модуль (для прикладу Google Base (Export feed) для osCommerce). У відповідь вписати ссилку на модуль (модулі) з магазину.
 3. Проглянути опис продукта та відео презентацію. Відповідь – написати для якого Shopping comparison engine був створений цей модуль та для якої Shopping Cart.
 4. Зареєструватись на нашому магазині і спробувати додати вибраний модуль до корзини. У відповідь вписати електронну пошту під якою було додано продукт. Обов”язково виконати!!!
 5. Замовити тріальну (free trial version) ліцензію веб модуля, скачати та подивитись з чого складається пакет. У відповідь вписати ліцензійний ключ на ссилку на скачування продукта. Обов”язково виконати!!!
 6. Проглянути документацію та QuickStart (якшо є) для того щоб зрозуміти з яких кроків складається інсталяція та настройка модуля. У відповідь вписати ссилки на документацію та квікстарт і написати де і що описано покроково (обов”язково українською написати основні пункти з чого складається інсталяція та настройка).
 7. Зробити це завдання ще для декількох веб модулів (2-3 модуля) – відповіді давати для кожного з модулів окремо.
 8. Важливо! На основі опрацьованого вище матеріалу: написати діловий лист-відповідь без сторонньої допомоги (словник допускається) на наступне запитання:
  Hello, I use osCommerce shopping cart for newly created store. But I heard a lot of reviews on your products. What would you suggest for me, what products from your store should I choose? I am ready to buy now.
  Looking forward to hear from you.

Важлива будь-яка відповідь, хід вашого мислення, тому написати потрібно хоч щось, без зациклення на ідеальній мові.

Відповіді потрібно відіслати листом на t.skomorohova@magneticone.com
Важливо! Не спішіть надсилати листа якщо не до кінця розібрались з якимось з пунктів що наведені вище. Не надсилайте листа якщо не виконали практичного завдання повністю.

Дякуємо за Ваш час!

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших послуг, продуктів чи іншого, що стосується MagneticOne.

Залишити запит