Сторінка рекомендацій MagneticOne - MagneticOne

  • Home
  • Сторінка рекомендацій MagneticOne
Кожемяко Олександра

Кожемяко Олександра

Кожемяко Олександра працювала фахівцем з розширення ринку збуту (маркетологом) у компанії MagneticOne з липня 2011 року до травня 2012 року. Олександра була керівником кількох проектів і показала себе старанною та відповідальною. В обов’язки Олександри входив весь комплекс маркетингу проектів, проведення рекламних заходів в Інтернеті.За час роботи у компанії Олександра Кожемяко зарекомендувала себе дуже позитивно, відмінно виконувала свої обов’язки та виявляла ініціативу, що дуже цінується у нашій компанії. Комунікабельність дозволила їй легко налагодити дружні відносини з усім колективом та швидко стати його частиною. Незважаючи на високу технічну складність та специфічність роботи, Олександра швидко освоювала потрібні знання та навики.

За стилем роботи Олександра схильна до роботи в команді, демонструючи відповідальність і старанність при виконанні даних їй доручень.

У цілому можемо охарактеризувати Олександру Кожемяко як відмінного працівника і перспективного співробітника.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших послуг, продуктів чи іншого, що стосується MagneticOne.

Залишити запит