Засновники

Руслан Савчишин

Founder at MagneticOne Group

Як засновник групи компаній, Руслан координує напрямок розвитку групи, постійно перебуває в пошуку стратегічних можливостей, які б робили компанії більш конкурентоспроможними та зміцнювали їх позиції.

Руслан розпочав 15 років назад зі створення однієї компанії та до цього моменту масштабував її до групи із більш, ніж 20 компаній. Це стало можливим завдяки постійному вдосконаленню власних навичок.  

Окрім особистого розвитку, Засновник заохочує і розвиток працівників. Задля цього він створив внутрішню Академію, відправив за рахунок Засновників ТОП менеджерів різних Компаній групи на міжнародну програму МВА (Master of Business Administration) та надав можливість отримання додаткової відпустки на навчання.

Руслан підтримує етичне ставлення до будь якого працівника, не залежно від рівня посади та  високо цінує дотримання працівниками цінностей групи компаній.

❝ Wonders happen when you plan them good. ❞


 

Олег Череватий

Co-Founder at MagneticOne Group

Олег є управляючим партнером групи компаній та співзасновником окремих компаній, займається їх розвитком та масштабуванням. 

Він – яскравий приклад неймовірного кар’єрного росту в групі компаній, коли з позиції звичайного працівника доріс до співзасновника. Розпочав кар’єру ще у 2004 році на посаді веб-дизайнера в компанії MagneticOne, після чого пробував себе на різних менеджерських посадах в нових напрямках – саппорт, продажі, маркетинг, фінанси.

Наполегливість та ініціативність стали рушієм його успіху. Постійне навчання та вдосконалення власних скілів допомогли йому отримати круті результати в компаніях. Тому Олег дуже цінує прояви ініціатив та підтримує нові ідеї працівників. Завжди мотивує до навчання та розвитку, адже в групі компаній це один з найважливіших принципів!

❝ Success is inescapable, no matter what. ❞


 

Наші цінності

ПРОФЕСІЙНІСТЬ

чітке виконання поставлених задач

ЧАС

час єдиний не відновлюваний ресурс

КРЕАТИВНІСТЬ

для інновацій потрібен тільки нестандартний підхід та нові ідеї

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

вміння брати на себе обов'язки, пропонувати більше, ніж вимагається

ВМІННЯ ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ

від роботи кожного залежить успіх команди

ЧЕСНІСТЬ І ПОРЯДНІСТЬ

довготривала та продуктивна співпраця базується на довірі

Прес-пакет

Для отримання додаткової інформації по формуванню прес-пакету, завітайте будь ласка на сторінку

Історія групи компаній

MagneticOne є членом професійних асоціацій