Наші керівники

Наші керівники

Руслан

Засновник


Як засновник компанії, Руслан координує напрямок розвитку компанії та бере активну участь у процесі створення програмного забезпечення. Руслан почав цікавитися програмуванням у віці десяти років. Перед тим, як започаткувати власний бізнес, він працював як позаштатний працівник з кількома американськими компаніями.

Руслан постійно перебуває в пошуку стратегічних можливостей, які б робили компанію більш конкурентноспроможною та зміцнювали її позиції як провідного постачальника програмного забезпечення для електронної комерції.Руслан навчався на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій у Тернопільському Національному Економічному Університеті (ТНЕУ).

Олег

Співзасновник та фінансовий директор


Олег приєднався до нашої команди у 2004му році, з того часу він в основному займався веб-дизайном, а також прийняттям різноманітних рішень, що стосуються графічного дизайну. Олег відповідав за дизайн, маркетинг та наповнення сайтів MagneticOnе, а також за графічний інтерфейс програмного забезпечення. Завдяки швидкому професійному росту Олег невдовзі зайняв посаду Керівника служби підтримки, а через певний період часу був підвищений до посади Фінансового директора, а згодом став співзасновником компаніїї.

Олена

PM SupportOne


Починаючи з 2011 року, Олена працювала у компанії молодшим менеджером технічної підтримки. Допомога клієнтам – це те, що в Олени виходить найкраще. Тож зовсім скоро вона очолила відділ працівників технічної підтримки. Згодом він розширився та доповнився працівниками підрозділу технічних інженерів. Завдяки старанням Олени та її колег підтримка клієнтам надається у режимі 24/7 без вихідних! Відділ працює без перепочинку та завжди радо надасть консультації та запропонує вирішення проблем в телефонному режимі, чатом чи за допомогою листування.

Відділ виконує завдання внутрішніх підрозділів, а також замовлення зовнішніх клієнтів.

Олена та її команда завжди радо допоможуть у вирішенні будь-якої технічної проблеми та запропонує послуги у сфері електронної комерції.

Тетяна

PM ServiceOne


Тетяна долучилась до компанії у липні 2011 року. Основним її мотивом було бажання розуміти бізнес “зсередини”, розуміти всю специфіку компанії: її цінності,  як побудовані бізнес-процеси, і як люди впливають на них. Для Тетяни фрази “знайти”, “ефективно”, “правильна людина на правильний процес” – це своєрідний спусковий механізм для дії, який вже прошитий в її особі.
HR для Тетяни – це вміння розуміти і відчувати людей і бізнес одночасно.

Олександр

PM Cart2Cart


З листопада 2016 року управляє одним з найбільш популярних і відомих проектів у світі в сфері eCommerce.

Олександр, один з наших менеджерів, який розпочав свою кар’єру в Компанії з посади рядового працівника. Завдяки своїй натхненній й наполегливій праці, Олександру знадобилось два роки для стрімкого кар’єрного стрибка.

Життєве кредо – “Хороше рішення – результат досвіду. А досвід – результат поганих рішень.” Олександр вважає, що краще спробувати щось нове і отримати результат. В компанії цінує свободу розвитку та постійний рух вперед.

Олександр

PM SystemOne


Прийшов у компанію задля реалізації власних знань і навичок у сфері налаштування та підтримки IT-систем. Через кілька років плідної праці очолив відділ системної інженерії та адміністрування.

Олександр спрямовує та координує роботу досвідчених спеціалістів, які проектують, впроваджують та підтримують високодоступну IT-інфраструктуру, здійснюють операційну підтримку розробки продуктів та забезпечують інформаційну безпеку компанії.

Яна

PM MagneticOne.Org


Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка за спеціальністю “Психологія”. Пройшла курс тренінгів у проектах “Школа громадської активності”, “Вища політична школа”, “Студенти для місцевих органів самоврядування – 2013 р.”, “Соціально-психологічний тренінг”, “Форум-театр” (методика інтерактивної роботи, направлена на вирішення соціальних проблем).

До початку діяльності в MagneticOne.org була волонтером в Польщі (доглядала та допомогала в навчанні дітей польського Товариства “Віспа”), членом ГО “МО Файне місто”, організатором всеукраїнської благодійної виставки “Благодійність крізь призму об’єктива”, координатором проекту “Я волонтер”, співорганізатором благодійного проекту “Діти-сироти в гостях у Миколая”.

Також, Яна учасниця ІІІ всеукраїнського форуму молодих лідерів, делегат від Тернополя на IV форумі Громадської асамблеї України, учасниця Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні проблеми протидії корупції в органах державної податкової служби України”.

Володимир

PM MagneticOne Municipal Technologies


Володимир наважився долучитися до дружнього колективу MagneticOne після нетривалих роздумів про сенс життя пересічного геодезиста 3 січня 2017 р. З того часу очолює один із найбільш динамічних напрямків інформаційних техногогій – геоінформаційні системи. Володимир у постійних пошуках себе як ГІС-фахівця та картографа, прагне професійного росту та самоудосконалення.

Головна сфера діяльності Володимира – інтерактивне веб-картографування, створення спеціалізованих віртуальних карт та їх розміщення у веб-просторі.

Володимир – людина науки, навчався на кафедрі геодезії та картографії Національного університету біоресурсів та природокористування України, захистив кандидатську дисертацію.

 

Олександр

PM API2Cart


Що можна поміряти те можливо удосконалити, такому принципу Олександр слідує управляючи найбільш технічно складним продуктом у лінійці продуктів MagneticOne, API2Cart. До цього часу Олександр працював в дочірній компанії Yaware. Почав з позиції молодшого продавця і завершив кар’єру старшим по департаменту.

Тетяна

PM MagneticOne Academy


У травні 2018 року Тетяна долучилася до колективу MagneticOne, очоливши MagneticOne Academy.

Унікальне поєднання творчості, наполегливості, стратегічного мислення та жаги до знань допомагають цій дівчині втілювати в життя безліч ідей і запалювати вогники у серцях оточуючих.
Тривалий проміжок свого життя Тетяна присвятила розвитку освітніх ініціатив, організовуючи тренінги, табори та розвиваючи неформальну освіту у Тернополі, тому  вона має величезний досвід у сфері освіти і готова застосувати для розвитку MagneticOne Academy.

Найбільші пристрасті: піші мандрівки, захоплюючі книги та малювання аквареллю.

Вислів, який надихає: «Ті божевільні, які вірять, що можуть змінити світ, зазвичай змінюють його» – Стів Джобс.

Тетяна Сендецька

Ганна

PM TalentOne


Пізнавати людей – ось що виходить у Ані найкраще!

Саме тому, всього лиш, за рік роботи в компанії Аня стала невід’ємною її частиною, та очолила компанію TalentOne, яка займається рекрутингом всередині групи компаній.

Завдяки її здатності “бачити людей зсередини” компанія забезпечена висококласними спеціалістами у своїй сфері, а велика кількість людей – роботою мрії. Цінності, які допомагають по житті та кар’єрі – чесність та щирість.

Надихає на нові звершення – кандидат, у якого “горять очі”!

Секретом успіху вважає в першу чергу гармонію з собою.

Андрій

PM MagneticOne Mobile


Андрій – висококласний технічний спеціаліст в сфері ІТ. В 2016 році очолив компанію для реалізації свого лідерського потенціалу “MagneticOne Mobile”.

 

Компанія займається розробкою мобільних додатків на базі Android та iOS. Реалізовує проекти у сфері цифрової трансформації бізнесу, зокрема у галузях Business, Retail, Social Projects, Sales та ін. Найуспішніші з них — Business Card Reader та Call Tracker.

 

Андрій Бурмістров

Андрій

PM СMS2CMS


Андрій пройшов у компаній усі етапи: від Маркетолога, Support manager,Sales manager,Account manager до Product manager і Виконавчого Директора. Завдяки такому досвіду у різних підрозділах – Андрій має хороші знання і розуміння усіх процесів на кожній стадії  стараючись підтримувати їх актуальними на сьогодні, тому має змогу проконтролювати будь-який із цих процесів і поділитись ідеєю згідно нових трендів в цій сфері. Дуже великий досвід роботи із клієнтами і в продажах, дозволяє Андрію з легкістю контролювати процеси продаж і надати буст команді. 
Також разом із досвідченою командою  Андрій максимально швидко покращуємо функціонал  сервісу CMS2CMS і досягає заданих цілей.