Наші керівники

Наші керівники

Руслан

Засновник


Як засновник компанії, Руслан координує напрямок розвитку компанії та бере активну участь у процесі створення програмного забезпечення. Руслан почав цікавитися програмуванням у віці десяти років. Перед тим, як започаткувати власний бізнес, він працював як позаштатний працівник з кількома американськими компаніями.

Руслан постійно перебуває в пошуку стратегічних можливостей, які б робили компанію більш конкурентноспроможною та зміцнювали її позиції як провідного постачальника програмного забезпечення для електронної комерції.Руслан навчався на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій у Тернопільському Національному Економічному Університеті (ТНЕУ).

Олег

Співзасновник та фінансовий директор


Олег приєднався до нашої команди у 2004му році, з того часу він в основному займався веб-дизайном, а також прийняттям різноманітних рішень, що стосуються графічного дизайну. Олег відповідав за дизайн, маркетинг та наповнення сайтів MagneticOnе, а також за графічний інтерфейс програмного забезпечення. Завдяки швидкому професійному росту Олег невдовзі зайняв посаду Керівника служби підтримки, а через певний період часу був підвищений до посади Фінансового директора, а згодом став співзасновником компаніїї.