FAQ

Питання про компанію, які цікавлять всіх потенційних працівників

У нас гнучкий графік роботи. Це означає, що працівник повинен відпрацьовувати 40 годин на тиждень, приходячи в зручний для нього час. Студенти мають прекрасну можливість поєднувати роботу з навчанням. Звичайно, графік роботи кожного працівника узгоджується з керівником проекту.

У MagneticOne офіційно визнано одну мову – англійську. Певні вимоги до рівня володіння англійською висуваються для кожної вакансії окремо. Для вакансій Junior Developer вимоги до знання англійської, безумовно, нижче, ніж для вакансії Marketing Manager. Як мінімум, необхідно знання технічної англійської та вміння вести листування з робочих питань. Наші фахівці працюють в тісному контакті із клієнтами, тому мають постійну мовну практику. Крім того, у нас в компанії організовані курси англійської мови. Добре знання англійської є перевагою кандидата при прийнятті рішення про прийом на роботу.

MagneticOne вітає прагнення до професійного зростання у своїх працівників. Саме прагнення до розвитку і самовдосконалення є рушійною силою успіху компанії і основою нашої корпоративної культури. При виникненні вакансії ми в першу чергу розглядаємо внутрішні резерви. Якщо Ви талановиті і прагнете до успіху, то це не залишиться непоміченим в нашій компанії.

MagneticOne пропонує програмні рішення для різних видів електронного бізнесу по всьому світу. В основному, наші замовники ведуть свій бізнес в США. Є також клієнти з Великобританії, Австралії, Німеччини та Росії.

Щоб працівникам не доводилося витрачати час компанія забезпечує чай, каву, фрукти та солодощі в офісі. Крім того, в компенсаційний пакет входить оплачувана відпустка, оплата 50% вартості заняття англійською мовою, оплата корпоративного відпочинку.

Ми не ставимо ніяких вікових обмежень і завжди відкриті для діалогу як з початківцями програмістами, так і з зрілими фахівцями.

Така практика можлива, але у виняткових випадках.