Games&3D

сектор

Games&3D

Компанії сектору поєднують 3D візуалізації, макети, проектування із віртуальною реальністю та універсальний спосіб навчання усіх людей через гру, як звичайну людину, так і високопосадовця (можна навчити бути мером, депутатом президентом, тощо). Системи управління робототехнікою можуть працювати, як через Cloud платформи так і бути безпосередньо встановленими на техніку (роботизовані руки, саморухомі платформи, тощо). Всі ці системи об’єднуються в мережі.

Компанії Сектору

Logo

Повний цикл 3D друку: створенням електронних моделей та макетів, сканування макетів, розробка і створення макетів з нуля (або допрацювання сканованих), 3D друк.

ARRU Games

 

Професійний та досвідчений розробник ігор, орієнтований на мобільні казуальні ігри для iOS та Android.

MagneticOne 3D

 

On-line бібліотеки 3D моделей для друку на 3D принтері, створення 3D-моделей дизайнерами “з нуля”,  створення цифрових 3D-моделей міст, пам’яток архітектури, офісів, тощо.

MagneticOne Virtual Reality

 

Технологічні демонстрації, створені за допомогою технологій VR-Virtual Reality (Віртуальної реальності), АR – Аugmented Reality (додана реальність) або Miх Reality (змішаної реальності).

Інвестовані Компанії

Управління повітряним простором для регуляції польотів дронів. Avision Flight Platform пропонує послуги з управління повітряним простором комерційним та державним замовникам.